dłonie i stopy
Strona główna > Zabiegi > Dłonie i stopy
Pielęgnacja dłoń i stóp
Pielęgnacja dłoń i stóp pozwoli cieszyć się nam komfortem lekkiej i pięknej stopy oraz długotrwałą poprawę
wyglądu paznokci. Manicure i Pedicure to kosmetyczny zabieg pielęgnujący i upiększający, podczas którego
usunięty zostaje naskórek nachodzący na płytkę paznokcia, oraz zrogowaciały naskórek. Nasze zabiegi
wykonywane są profesjonalną frezarką, która pozwala cieszyć się długotrwałym efektem.  Zabiegi manicure i
pedicure dopełniane są pielęgnacją kosmetyczną (peeling, masaż, parafina).

MANICURE KLASYCZNY

Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to ważny element zdrowia i urody, a także mający znaczący wpływ na pozytywną ocenę w oczach innych. Tradycyjnym, posiadającym bardzo długą historię, zabiegiem pielęgnacyjnym paznokci jest dobrze wszystkim znany manicure klasyczny.

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia oraz poprawę jego wyglądu (piłowanie, malowanie). Podczas wykonywania zabiegu wiele inwazyjnych narzędzi zastąpiliśmy profesjonalną frezarką. Daje to naszym klientom zadowolenie z szybko i precyzyjnie wykonanej usługi a także pozwala cieszyć się długotrwałym efektem.

Zabiegi manicure spa dopełniamy pielęgnacją kosmetyczną (peeling, maska, parafina).

MANICURE JAPOŃSKI

Japoński manicure to zabieg odmładzający i regenerujący płytkę paznokcia. Polega na wcieraniu energicznymi ruchami specjalnej wypełniającej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy perłowego pudru.

Zabieg wzmacnia naturalne paznokcie nadając im blask i połysk r
óżowej perły. W skład preparatów używanych podczas zabiegów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego. Metoda zalecana jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Czas trwania zabiegu to około trzydzieści minut. Średnio co dwa-trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

MANICURE HYBRYDOWY

Pięknie pomalowane paznokcie to ozdoba każdej kobiety. Ale nawet jeżeli posiadamy wysokiej jakości lakiery zdarza nam się że np. stukniemy o jakiś przedmiot i pojawia się nieefektowna rysa lub lakier odpryskuje. Jest już na to rada...

To nowa propozycja skierowana do os
ób które nie są zdecydowane na przedłużenie paznokci za pomocą metody akrylowej czy żelowej. Podczas zabiegu stosuje się specjalny lakier o właściwościach żelu światłoutwardzanego. Wyprodukowany nową technologią preparat łączy w sobie zalety lakieru do paznokci oraz żelu UV.

Gwarantujemy wysoki połysk i piękny kolor bez skazy przez 2-3 tygodnie. Bez zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychanie.

TIPSY ŻELOWE

Zadbane i kształtne paznokcie są ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma recepty na to, aby były zawsze mocne i długie. Dopełnienie i przedłużanie żelem jest przeznaczone dla osób których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji.

Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Proponujemy również zdobienia wykonywane przy użyciu kolorowych żeli i akryli, cyrkonii Svarowski, brokatu, hologramów, naklejek, biżuterii.

Pracujemy w oparciu o najlepsze produkty zapewniające piękny i długotrwały efek.

PARAFINA

Zabieg parafinowy to świetne rozwiązanie problemu dyskomfortu skóry podczas jesiennych i zimowych chłodów. Przesuszona i zniszczona warunkami atmosferycznymi skóra wymaga wtedy dodatkowej pielęgnacji. Parafina nie tylko poprawia wygląd dłoni, ale i przywraca komfort i estetykę paznokciom, a efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka dni.

Ze względu na właściwości rozgrzewające parafina polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu regenerujących, bogatych w pielęgnujące składniki produktów pielęgnacyjnych. Parafina poprawia także krążenie i pozytywnie wpływa na kości i stawy dłoni.
© Studio Urody Berkano 2013
Projekt i wykonanie - WEBscape Studio Graficzne
kontakt
Studio Urody Berkano, kosmetyczka,
paznokcie, manicure, pedicure, depilacja,
wrocław
O salonie
ul. Zatorska 72B
51-215 Wrocław

tel. 516 050 944
szybkie linki
Uroda nie ma dla nas tajemnic.
Oferta zabiegów
Polecane zabiegi
Kontakt
tel:
516 050 944