Wizaż
Wizaż

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS


Mamy zaszczyt zaoferować Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg Przedłużania rzęs wykonany metodą LOOKSUS LASHES. Wyróżnia nas bardzo wysoka jakość produktów i usług oraz bogaty wybór luksusowych materiałów sprawdzonych i polecanych przez tysiące zadowolonych konsumentek na całym świecie.

Opieramy się na przekonaniu, że potrzeby naszych Klientek mają kluczowe znaczenie i w pełni zobowiązujemy się do spełnienia ich potrzeb. To przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, efekt który daje naturalny i piękny wygląd.

Nasze rzęsy sprawią, że Twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie je powiększą a spojrzenie przepełni się uwodzicielskim blaskiem. Daj im odrobinę luksusu.

HENNA

Nadawanie idealnego kształtu i długości.

Nawet najpiękniej wycieniowane oczy i wytuszowane rzęsy nie będą dobrze wyglądać, gdy nie wyregulujemy kształtu brwi.
Regulację brwi najlepiej powierzyć doświadczonej kosmetyczce, która potrafi wymodelować linię brwi, aby idealnie pasowała do kształtu twarzy.

Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone.

Kosmetyczka ma do dyspozycji różne rodzaje henny do brwi i rzęs. Można ją ze sobą mieszać i otrzymać taki kolor, który najbardziej będzie pasował do naturalnej urody. Henna na rzęsach może być powtarzana raz na 3-4 tygodnie, na brwiach można wykonywać ją częściej (brwi częściej wymagają poprawy koloru). Koloryzacja brwi i rzęs nie niszczy włosków.

WIZAŻ

Makijaż okolicznościowy, dzienny, wieczorowy jest uzupełnieniem pięlegnacji twarzy dostosowanym do każdego typu urody. Odpowiedni makijaż zmienia osobiste zachowanie i można go porównać do indywidualnie dobranej wizytówki. To, co wygląda dobrze, nie zależy od osobistych upodobań i panujących akurat w modzie trendów. Przez zastosowanie odpowiednich technik, kolorów, cieniowania można wyeksponować piękno oczu, ust jak również maskować niedoskonałości skóry, a tym samym poprawić samopoczucie i podkreślić indywidualne cechy.

Makijaż okolicznościowy, dzienny, wieczorowy pozwoli na:
- rozświetlenie twarzy i nadanie jej świeżego wyglądu,
- korygowanie niedoskonałości skóry,
- optymalne wyeksponowanie walorów twarzy,
- ochronę skóry twarzy przed ujemnym wpływem środowiska,
- zapewnienie ładnego i zadbanego wyglądu,
© Studio Urody Berkano 2013
Projekt i wykonanie - WEBscape Studio Graficzne
kontakt
Studio Urody Berkano, kosmetyczka,
paznokcie, manicure, pedicure, depilacja,
wrocław
O salonie
ul. Zatorska 72B
51-215 Wrocław

tel. 516 050 944
szybkie linki
Uroda nie ma dla nas tajemnic.
Oferta zabiegów